Сергій Таран: Черговий наступ Зеленського на українську мову – це виключно про гроші, які заробляють його кінокомпанії на російських ринках

Кінокомпанії президента Зеленського, зокрема «Greenfilms», мають давні комерційні інтереси на території країни-агресора Російської Федерації. Переклад їхніх продуктів українською мовою є для них лише зайвими витратами. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив депутат «Європейської Солідарності» в Київраді, політолог Сергій Таран.

«Для того, щоб зменшити ці витрати, «Слуги народу», порушуючи регламент, виносять на розгляд Парламенту поправки до профільних законів, які нівелюють значення закону про українську мову», – наголошує Таран.

Він переконаний, що особисто для Зеленського і раніше не існувало жодних моральних бар’єрів, які б унеможливили подібні антиукраїнські дії.

«Компанія «Greenfilms» отримувала кошти з державного бюджету РФ вже після початку російсько-української війни. На жаль, комерційні інтереси продовжують домінувати, і влада готова знищувати закон про українську мову для того, щоб продовжувати продавати свої продукти на ринки країни-агресора», – резюмував депутат.