Вас називають янголами-охоронцями, але останній рік ви – воїни на передовій боротьби з пандемією – Марина Порошенко привітала медиків

З нагоди Дня медичного працівника Постійна комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики відзначила подяками лікарів, медичних сестер, завідувачів відділень та керівників комунальних закладів охорони здоров’я міста Києва.

Вітаючи колег з професійним святом голова постійної комісії Марина Порошенко подякувала їм за щоденну роботу на благо життя та здоров’я киян. «Вас часто називають янголами-охоронцями, але останній рік ви – воїни, які працюють на передовій боротьби з пандемією. Пліч-о-пліч з лікарями, незважаючи на труднощі, ризик чи втому стоять медичні сестри, акушери, лаборанти та молодший медичний персонал. Щохвилини ви рятуєте життя українців. І ми надзвичайно вдячні вам за це», – сказала Голова профільної комісії.

Також Марина Порошенко побажала всім медичним працівникам столиці завжди високо тримати планку професійності, майстерності та честі професії.

«А ми будемо робити все можливе для того, щоб допомагати та захищати вас. Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо здолати всі виклики пандемії та вивести столичну медицину на якісно новий рівень», – наголосила Марина Порошенко.