Микола Величкович: Забирати гроші у паралімпійців і віддавати їх на зарплати суддям – це ганьба

Влада Зеленського забрала у паралімпійців 600 млн грн і віддавала їх на зарплати суддям. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Величкович в коментарі Прямому.

«Навіть коментувати те, що у нас судді виявляється такі упосліджені, що найбільше потребують заробітних плат, а всі інші – вчителі, медики, військові не потребують заробітних плат і тому їм не треба додавати гроші… Вибачте за сарказм, це просто ганьба, коли забирають у людей, які представляють державу, які через всі свої проблеми із здоров’ям намагаються підняти престиж України на міжнародному рівні», – сказав Величкович.

«Я трошки був причетним до спорту, 20 років працював у спортивному навчальному заході, і знаю, що значить роками тримати фізичну форму. У кого забирають, у людей, які мають вади здоров’я, але намагаються відстоювати честь держави на міжнародних змаганнях і їм це вдається. Ми бачимо, що наші паралімпійці одні з найсильніших команд в світі», – додав депутат.

«Вважаю, що якщо навіть є об’єктивні причини, що ці кошти можуть бути не використані, і міністерство вважає, що в сфері спорту усе у нас ідеально, коштів достатньо і для паралімпійців, олімпійців, для масового спорту, то якщо ви вже так хочете віддати кошти, то віддайте тим, які зараз на передовій боротьбі з коронавірусом – медикам. І віддайте на закупівлю вакцин, військовим, адже їх зарплати останні два роки не переглядалися», – зауважив Величкович.

«А як же планували бюджет на 2021 рік, що не заклали кошти їм на заробітну плату. Це такий рівень монобільшості, які приймають такий бюджет, що навіть «бідним» суддям не можуть закласти достатні кошти. Напрошується думка, що те як чинна влада турбується саме за суддів, то це намагаються зробити суддів ручними. Ми багато бачимо рішень суддів, які виникають у суспільства незрозумілість. Давайте згадаємо справу Шеремета, справи, пов’язані з добровольцями, волонтерами. Ось і відповідь», – сказав Величкович.