У Бердянську депутатка від «ЄС» Ксенія Буханова ініціювала передачу семи нових квартир медикам-переселенцям

У Бердянську втілили масштабну програму підтримки переселенців Європейського Інвестиційного Банку по відродженню України, завдяки якій семеро медпрацівників отримали ключі від нових квартир.

Житловий комплекс облаштували в реконструйованому поверсі багатоквартирного будинку по вулиці Правди. Раніше там знаходились покинуті приміщення розважальних центрів, нині – сім квартир: одна трикімнатна, дві двокімнатні та чотири однокімнатні.
З самого початку реконструкції голова фракції «Європейська Солідарність» в Бердянській міській раді, голова комісії Бердянської міської ради з гуманітарних питань Ксенія Буханова наполягала на тому, щоб житло отримали медики з числа переселенців.

«Більшість лікарів в нашій країні не можуть дозволити собі купити квартиру. Внаслідок бойових дій на Донбасі до нас в місто переїхала достатня кількість висококваліфікованих медиків. Проте багато з них, внаслідок відсутності житла, вимушені були поїхати з Бердянська. Тому ми на початковому рівні реконструкції приміщень першого поверху цього будинку надали житло саме медикам-переселенцям, – наголосила Ксенія Буханова.

Новосілля святкують семеро працівників бердянської лікарні: лікар-рентгенолог, лікар-терапевт, фельдшер та співробітники середнього і молодшого медичного персоналу.

«В цей складний час нам пощастило стати свідками справжнього дива, – коментує лікарка Дар’я Сивоченко, – Завдяки зусиллям сильної та цілеспрямованої команди сьогодні наші родини отримали можливість мати власне затишне житло. Ми, як молоді спеціалісти, дійсно могли про це лише мріяти».

Квартири для медпрацівників є службовими і їх неможливо приватизувати. Медики, які їх отримали, матимуть право на проживання доки працюватимуть за фахом. Всього в Бердянську на реконструкцію за програмою Європейського Інвестиційного Банку виділені три об’єкти.