Краматорська міськрада підтримала ініціативу «ЄС» і звернулася до влади з вимогою збільшити видатки на субсидії

Фракція «Європейська Солідарність» Краматорської міськради вимагає від влади Зеленського збільшити видатки на субсидії в державному бюджеті України. Про це повідомив керівник фракції Валерій Власенко.

Він також наголосив, що незважаючи на підвищення тарифів обсяги державного фінансування субсидій на сьогодні суттєво зменшено.

«У 2017 році субсидії отримували біля 7 млн. домогосподарств. В той рік з державного бюджету було виділено 72,4 млрд. грн. Проте в опалювальний період 2020-21 років субсидії, на які було передбачено лише 36,6 млрд. грн., отримували тільки 2,9 млн. домогосподарств. Тобто кількість людей, що отримують соціальну допомогу у вигляді субсидій, зменшилась більш, ніж в два рази», – підкреслив депутат.

Крім цього, Власенко зазначив, що подібні дії влади призводять до зниження рівня життя українців і ставлять деяких на межу виживання.

«Саме завдяки наполегливості представників «Європейської Солідарності», депутати Краматорської міської ради підтримали звернення до влади, в якому вимагають збільшення соціальних нормативів, в межах яких держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, та  негайного внесення змін до державного бюджету України з метою збільшення на 10 млрд. грн. видатків на субсидії», – сказав Валерій Власенко.