Претензії до ключових партнерів, якими зловживає Зеленський, руйнують коаліцію на підтримку України – Порошенко

Зловживання публічними претензіями до міжнародних партнерів України загрожує руйнуванням коаліції на підтримку нашої держави – про це у відеозверненні заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Шок викликає іще одне зізнання Зеленського. Виявляється, він свідомо зловживає публічними претензіями до наших ключових партнерів, бо, мовляв, таким чином повертає суб’єктність країни. Він глибоко помиляється, бо це ризикована дорога до того, щоби залишитися сам-на-сам з агресором.  А, по-друге, які аргументи мають бути  у наших партнерів не зустрічатися з Путіним, якщо сам Зеленський вимагає тет-а-тет із російським диктатором?», – наголошує Порошенко.

«Після того, як він зізнався, що припускає через референдум фактично позбутися окупованих районів Донбасу, що ми очікуємо від наших союзників? Звідки в американській і європейській столицях мають черпати впевненість, що Україна серйозно бореться за повернення Криму, а не побудову стіни на адміністративному кордоні, Донеччини та Луганщини, якщо вони побачили готовність Зеленського зректися людей і територій, побудувавши «стіну».  Залишити їх під російським контролем, прикрившись референдумом від відповідальності», – говорить Петро Порошенко.

П’ятий Президент наголосив, що така ініціатива Зеленського – ніщо інше як замах на злочин, передбачений статтею 110 Кримінального кодексу «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України».

«І хай не забуває, що імунітет не вічний, і що за злочини і брехню доведеться відповідати», – зазначає Петро Порошенко.

«Вчорашнім інтерв’ю Зеленський нашкодив собі, і то було би його проблемою, якби не вся Україна у нього в заручниках. Некомпетентна влада дилетантів – це проблема усієї країни, і наш обов’язок всіма силами мінімізувати ту шкоду, яку ця влада завдає Україні», – резюмує лідер «Європейської Солідарності».