Артур Герасимов: після зізнання про «вагнерівців» Зеленський має щодня читати 111 статтю ККУ

Справжнім шоком для суспільства стало зізнання Зеленського на телеканалі його бізнес-партнера – олігарха про справу «вагнерівців». Про це з трибуни Верховної Ради заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов.

«Вперше Зеленський особисто визнав операцію українських спецслужб із затримання російських терористів з ПВК «Вагнер» зірваною через витік інформації з його кабінету. Хоча до цього, нагадаю вам, майже рік він брехав про цю операцію, так само як Путін відхрещувався від «зелених чоловічків» в Криму. Також Зеленський визнав, що особисто дзвонив Лукашенку «попередити» про «вагнерівців». Більше того, висловив задоволення від провалу операції. Через що три десятки вбивць українців уникнули покарання», – нагадав Герасимов.

«Ви просто вдумайтесь – Зеленський радіє, що вбивці українців не арештовані і не сидять у в’язниці. Він взагалі у якій державі живе?», – обурюється Артур Герасимов.

«Що стосується нинішньої влади, то нехай кожного вечора читають статтю 111 Конституції України і статтю 111 Кримінального кодексу України», – резюмував Герасимов.