У Мелітополі партійці «Європейської Солідарності» на День Конституції сплели ювілейну 400-у маскувальну сітку для військових

У Мелітополі партійці та прихильники «Європейської Солідарності» 25-ту річницю Конституції України відзначили плетінням ювілейної 400-ої маскувальної сітки для захисників, які боронять нашу державу на передовій.

«За приблизними підрахунками 400 сіток – це майже 24 000 м² або 2,4 гектара – площа, яку накривають всі маскувальні сітки, сплетені за 7 років війни патріотичними мелітопольцями, учнями різних навчальних закладів, членами ГО «Спілка волонтерів та ветеранів АТО «НЕБАЙДУЖІ». 400 маскувальних сіток – це сотні врятованих життів наших захисників на фронті, десятки одиниць захищеної техніки, схованої від ворожих дронів російських найманців, –коментує, депутатка Мелітопольської районної ради, голова правління ГО «Спілка волонтерів та ветеранів АТО «Небайдужі» Людмила Шведюк.

Також до Дня Конституції партійці організували міні-виставку військових артефактів, привезених із зони АТО/ООС.

«Головна мета виставки – нагадати про те, що в країні вже 7 років триває війна. Мелітопольці та гості міста з цікавістю підходили, роздивлялися, ставили питання. Особливо експонати привертали увагу школярів та молоді, які приміряли каску та броніжелет, просили потримати в руках РПГ та сфотографуватися з усім цим», – розповідає депутатка Мелітопольської міської ради, членкиня ГО «Спілка волонтерів та ветеранів АТО «Небайдужі» Юлія Полікарпова.

На заході діти мали можливість поспілкуватись з українськими захисниками. Ветеран АТО Валерій Криворучко звернув особливу увагу на питання безпеки.

Усі бажаючі також мали можливість написати побажання нашим воїнам, які боронять Україну і завдяки яким ми можемо святкувати День Конституції у вільній і незалежній Україні.

«Діти писали із задоволенням, щиро по-дитячому, все те, що хотіли самі. Дошколята малювали і жалкували, що писати ще не навчилися.

Взагалі, національно-патріотичне виховання учнів та молоді є сьогодні однією із важливих передумов збереження і розвитку України. Саме тому «Європейська Солідарність» приділяє цьому важливу увагу», – зазначила Юлія Полікарпова.