Народні депутатки від «Європейської Солідарності» взяли участь в Політичній Асамблеї ЄНП

Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова та Голова комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з Європейським союзом Іванна Климпуш – Цинцадзе з робочою поїздкою відвідали Брюссель і взяли участь в Політичній Асамблеї Європейської Народної партії.

Партія «Європейська Солідарність» має статус спостерігача в Асамблеї Європейської Народної партії. Ця партія – найбільша європейська партія, яка дає Україні міжнародний майданчик для донесення реальної інформації про злочини РФ на Донбасі, в Криму, написала Марія Іонова на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Поки влада імітує реформи, «бореться» з Кіркоровим, критикує західних партнерів та підіграє східним, європейська опозиція відстоює в Брюсселі неприпустимість будь-яких договорняків з режимом Путіна», – підкреслила вона.  

Представниця «Європейської Солідарності» повідомила про ряд важливих розмов, зокрема, з Президентом ЄНП Дональдом Туском, депутатами Європарламенту Пятрасом Ауштрявічюсом, Анною Фотигою, Андрюсом Кубілюсом, Міхаелем Галером, впливовими європейськими політиками Елмаром Броком та Паоло Аллі.

Під час зустрічей були обговорені питання безпеки, протидії  «Північного потоку-2» та відкат українських реформ, який впадає в очі європейським політикам, повідомила Марія Іонова.  

«Звісно, питання Росії було одним з ключових. В Європі добре розуміють, що поведінка російського керівництва ставить серйозні виклики перед Європою, підриваючи основи  свободі, миру та безпеки в Європі та за її межами. Успішна, процвітаюча і демократична Україна розглядається Кремлем як загроза стабільності путінського режиму, оскільки воно може надати натхнення «м’якої сили» простим людям у Росії. Тож допомога Україні в нашій трансформації та амбітна програма реформ є надзвичайно важливою для ЄС», – наголосила народна депутатка.

Європейці розуміють, що Україні потрібна стабільна підтримка, яка не повинна змінюватися в залежності від наших внутрішньополітичних «розкладів», – говорить Іонова.

«Але це в жодному разі не знімає відповідальності з нас – ми маємо докласти усіх зусиль для здійснення реформ у сферах, визначених Угодою про асоціацію, особливо у боротьбі з корупцією та у зміцненні демократії, інституцій та верховенства права», – резюмувала представниця «Європейської Солідарності».