Володимир Ар’єв: попри брудні ігри «Слуг» Зеленського правда про зрадника у справі «вагнерівців» все одно відкриється

Фракції «Європейська Солідарність» та «Голос» відкликали своїх представників з парламентської ТСК, оскільки «Слуги народу» не виконали свою обіцянку внести у відповідну постанову справу вагнерівців як першочергову. Про це у Facebook написав народний депутат з фракції Європейська Солідарність Володимир Ар’єв.

«Є брехня, є нахабна брехня, а є заява слуги Мар‘яни Безуглої, де напівправда гірше нахабної брехні. Безугла сьогодні вирішила звинуватити «Європейську Солідарність» в тому, що тимчасова слідча комісія з розслідування зриву спецоперації по «вагнерівцям» не може працювати через нас. Мовляв, фракція відкликала Ар‘єва і тому все зірвано. Що ж, доведеться навчити «слугу» говорити всю правду», – пише Ар’єв.

«По-перше, відкликали свого представника не тільки «ЄС», а й «Голос». По-друге, ми разом з «Голосом» і «Батьківщиною» погодились брати участь в ТСК за двох умов: передусім розглядаємо справу «вагнерівців» і вносимо відповідні зміни в назву комісії. Щоб не було сюрпризів. Що «Слуги»? Вони відмовились це робити. Ми розуміємо рівень істерики в ОП і рівень залежності Безуглої та інших «Слуг» від ОП, тому словам довіри немає. Обіцяєте розслідувати? Вносимо обіцянку в постанову. Все просто. Не хочете? Значить не збираєтесь виконувати. Дві фракції – «ЄС» і «Голос» – не беруть участі там, де тхне обманом. А правда про зрадника з Банкової все одно стане відомою. Попри брудні ігри «Слуг» Зеленського», – резюмує народний депутат.