Олексій Гончаренко: щодня ми маємо проводити жорстку і послідовну політику повернення Криму

Питання повернення Криму має бути системним і послідовним, а не хаотичними рухами, як це робить нинішня влада. Про народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко наголосив з трибуни парламенту.

«Надзвичайно щасливий, що рівно п’ять років тому ми провели поки що єдині у Верховній Раді парламентські слухання щодо питання деокупації Криму. З тих пір жодних слухань не було. На жаль, ця Верховна Рада ще жодних парламентських слухань щодо деокупації Криму не провела. Я думаю, що це треба виправляти терміново», – наголосив Олексій Гончаренко.

«На тих слуханнях, які були ініційовані міжфракційним депутатським об’єднанням «Крим», яке я мав честь очолювати в минулому скликанні парламенту, однією із рекомендацій було ухвалення закону про корінні народи. І я щасливий, що цей закон прийнятий. Друге – це питання про відміну закону про вільну економічну зону «Крим». Такі рішення мають бути частиною системного підходу держави, а не якоїсь «фількіної грамоти». До речі, про «Філю». Філіп Кіркоров, який виступає на концерті щодо «повернення» Криму в рідну гавань, на річницю в Москві. Чомусь йому ми спочатку забороняємо в’їзд в Україну, а потім кажемо «будь-ласка заїжджай». Це що ми робимо? Наша позиція має бути послідовною. І ті, хто вітають анексію Криму, і ті, хто допомагає анексії Криму, чим би вони не займалися, вони мають нести відповідальність за свої дії», – наголосив народний депутат. 

«Якщо Україна на може впоратися з Бедросовичем, як ми будемо боротися з Володимиром Володимировичем?», – поіронізував Гончаренко.

«Запрошую всіх нас провести парламентські слухання щодо Криму. І кожен день проводити політику повернення Криму додому. А це означає жорсткі і послідовні кроки. Крим – це Україна», – резюмував народний депутат.