Порошенко під час благодійної акції «Кулішева субота» придбав скульптуру «Янгол», щоб подарувати батьку Ярослава Журавля

Родина Порошенків взяла участь у благодійній акції «Кулішева субота», яку організував відомий музикант, волонтер, лідер гурту «Широкий лан» Святослав Бойко.

Петро Порошенко під час благодійного аукціону придбав скульптуру янгола, її автор – відомий рівненський митець Леонід Гринбокий.

«Дуже важливо, що ми тут збираємося практично родинним колом. Як колись ми збиралися на Майданах під час Революції Гідності і в Києві, і у Львові, і по всій Україні. Для того, щоб Україна була кращою. Для того, щоб боротися за Україну», – сказав Порошенко.

«Потім ми збиралися у волонтерських наметах цією самою родиною. Тому що були небайдужі, і тому що треба було зберегти державу. Кожен робив свій внесок для того, щоб Україна відбулася, відродилася. Зруйнувати проекти «новоросії», створити нову армію, нову державу», – згадує п’ятий Президент.

Порошенко повідомив, що хоче передати «Янгола» батьку загиблого морпіха Ярослава Журавля як символ його найвищої самопожертви за Україну.

«Хто є ці янголи? Це наші воїни. Воїни, які боронили на фронті – і зараз з небес моляться за Україну. Я дуже хочу подарувати цю скульптуру батьку справжнього воїна – Ярослава Журавля, якого Головнокомандувач кинув вмирати, заборонивши хлопцям іти для того, щоб витягнути його пораненого», – нагадав Порошенко і наголосив, що вимагає присвоїти Ярославу Журавлю звання Героя.

«Ми вимагаємо Героя для нашого янгола. І про нього буде в родині Журавлів нагадувати наш спільний подарунок», – наголошує Порошенко.