Ростислав Павленко про справу генерала Павловського: схоже, так Зеленський випрошує зустріч з Путіним

Переслідування бойового генерала, героя оборони Маріуполя Ігоря Павловського – це намагання Зеленського випросити у Путіна особисту зустріч. Про це у Печерському суді сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко.

 Він також зауважив, що сума застави, яку вказали прокурори, для героя війни проти російської агресії вища, ніж була для Медведчука.

«Складається таке враження, що Зеленський випрошує зараз у Путіна зустрічі з ним і каже: «господин Путин, дивіться я саджаю за ґрати тих, хто не пустив тебе у Маріуполь. Я саджаю за ґрати тих, хто випускає техніку – єдину в Україні, яка здатна щось тобі протиставити на морі. Тому, будь ласка, зустрінься зі мною. Я зазирну тобі в очі і побачу там мир». І це абсолютно не прийнятна поведінка. Я переконаний, що за це і Зеленський, й інші учасники цього фарсу ще будуть відповідати», – говорить Павленко.

«Це – змова, коли Зеленський використовує правоохоронні органи фактично як ручні засоби репресій. Вони не звертають жодної уваги на численні факти порушень нинішньої влади – щодо закупівлі неякісних снарядів за завищеними цінами. Був скандал щодо нефінансування по «Нептуну» і подібним системам озброєнь, які необхідні зараз української армії. Натомість ми бачимо чергову справу, яка так само лусне, як і всі попередні, які розпочиналися проти президента Порошенка, проти бойових генералів, які захищали Україну, і проти тих виробничників. які забезпечували якісну продукцію для наших військових», – резюмує Павленко.

Як відомо, Кремль вважає генерала Павловського ворогом, проти нього держава-агресор порушила кілька кримінальних справ.