Ростислав Павленко: підозра генералу Павловському – повна маячня від ДБР та прокурорів, що суперечить сама собі

Підозра, яку висунули слідчі ДБР та прокурори генерал-лейтенанту Ігорю Павловському, не має жодних юридичних підстав. Більше того, цей документ складений таким чином, що одні його частини суперечать іншим, а наведені в ньому факти не стикуються між собою. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко після завершення судового засідання, де розглядалось питання про обрання запобіжного заходу генералу Павловському.

«Маю сказати, що і генерал Павловський і захист докладно, крок за кроком висвітлили дуже просту річ. По-перше, українське законодавство побудовано так, що Державне оборонне замовлення практично не залишає якихось шпаринок, щоб хтось робив порушення, причому так грубо, як це інкримінується», – наголосив депутат.

«Більше того – те, що написала ДБР і що озвучували прокурори, є повна маячня. Це було доведено і Павловським, і захистом із посиланням на документи, факти, цифри. Виходить так, що в деяких місцях ця так звана підозра суперечить сама собі. Є фактові нестиковки і тому подібне», – підкреслив Ростислав Павленко.

Представник «Європейської Солідарності» підкреслив, що цей тиждень судових засідань продемонстрував, що представники сторони обвинувачення абсолютно не володіють інформацією та незнайомі з процедурами реалізації Державного оборонного замовлення.

«Є речі, які не просто не доведені, а навіть не бралися доводити. Вони договорилися до того, що вони навіть не знають як підприємство отримало це замовлення. Але вони насмілюються висувати підозру бойовому генералу», – сказав Ростислав Павленко.

Депутат особливо наголосив на тому, що за цих обставин арешт генерала Павловського стане підтвердженням виконання замовлення влади.

«Якщо суддя прийме цю підозру, задовольнить її, то постане питання про неправосудне рішення суду. І це буде ще одним доказом. Ми бачили три таких докази від цього судді цього тижня: про дзвінки Смирнова з Банкової, про інші способи тиску. Коли від нього хочуть витиснути докази під брехню, яку ніс Зеленський, несло його оточення, що нібито були якісь порушення. Про те, що ті бойові генерали, які зупиняли Путіна, коли генерал Павловський керував захистом Маріуполя і не пустив туди путінські війська – що це вони в чомусь винуваті і вони мають бути за гратами, а не ті путінські посіпаки чи ті уклоністи, які відмовлялися захищати Вітчизну», – сказав він.