«Потерпілий» Зеленський і прокурори не з’явилися – суд по Федині і Звіробій знову перенесли

«Потерпілий» Володимир Зеленський та його представники знову не з’явились у судове засідання у справі проти народної депутатки з фракції «Європейська Солідарність» Софії Федини і ветеранки, волонтерки Марусі Звіробій-Біленької. Не з’явилися також і прокурори. Засідання перенесли на 18 жовтня. Про це Софія Федина повідомила в ефірі телеканалу «Прямий» з Галицького районного суду Львова.

«Я думаю, що він не з’явися не тому, що в нього щільний графік, бо в мене теж щільний графік, як і будь-якої людини. Але він радше не з’явився тому, що боїться наших слів, того що ми піднімаємо найболючіші проблеми, і що ми будемо говорили правду. Боїться того, що люди вірять і довіряють. Тому що маховик репресій проти ветеранів, волонтерів, військовослужбовців і майданівців зашкалює. Остання справа генерала Павловського свідчить про те, що Зеленський хоче здати Україну Москві», – сказала Федина.

Маруся Звіробій-Біленька наголосила, що суспільство має об’єднати свої зусилля проти репресій і переслідувань ветеранів, волонтерів та опозиції.

«Крапка у всіх цих справах буде поставлена тоді, коли її поставить суспільство. Не можна просто так сидіти на дивані і думати, що крапка в політичних репресіях настане», – зазначила вона.

«Якщо ми всі будемо сидіти мовчки, то з нас будуть робити лукашенківський концтабір. Разом єдиним потоком, єдиним кулаком ми можемо вибивати нечисть з нашої держави», – говорить Софія Федина.

Нагадаємо, що Офіс генпрокурора зареєстрував кримінальне провадження проти Софії Федини та Марусі Звіробій через критичне повідомлення у соціальній мережі. Володимир Зеленський у цій справі проходить як потерпілий. ДБР вручило Федині і Звіробій підозри. Судове засіданні переносять вже вп’яте.