В офісі «Європейської Солідарності» провели шаховий турнір серед активістів Солідарної Молоді

Шаховий турнір в офісі «Європейської Солідарності». Активісти Солідарної Молоді з нагоди Міжнародного дня шахів відіграли кілька запеклих раундів, змагаючись між собою у благородному спорті. Переможець турніру здобув право позмагатися у шаховому поєдинку з народним депутатом України Ахтемом Чийгозом.

«Ми багато уваги приділяємо розвитку нашої молоді, яка в майбутньому відповідатиме за політичні процеси в державі. Шахи – якраз той вид спорту, який мобілізує інтелект, допомагає розвивати логічне та критичне мислення. Переконана, що такі турніри також покращують згуртованість і розвивають командну роботу», – говорить депутатка Київради та голова ВГО «Солідарна Молодь» Дінара Габібуллаєва.

Вона наголошує – варто заохочувати такі події для розвитку активності молоді зараз, якщо хочемо бачити позитивні зміни у політиці України в майбутньому.

«Переконана, такі турніри варто влаштовувати частіше, і ми вже почали працювати над цим. Наступний із них плануємо провести у Шевченківському районі столиці», – зазначила депутатка.