Порошенко про звільнення Попасної і Сєвєродонецька: люди на Луганщині зустрічали наших військових з українськими прапорами

Сім років тому українські воїни звільнили Попасну і Сєвєродонецьк. П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» згадує, як місцеві жителі зустрічали воїнів-визволителів.

«Жителі Сєвєродонецька та Попасної вийшли зустрічати наших військових, які звільнили міста, з українськими прапорами та вигуками: «Слава Збройним силам України! Слава Україні! Дякуємо!». Це було дійсно свято, якого чекали: повернення додому», – пише Порошенко у Facebook.

«22 липня 2014 року українськими військовими були здійснені дві блискучі операції: практично без бою звільнили Попасну та після запеклої перестрілки — Сєвєродонецьк. Так реалізація мого наказу про контрнаступ дозволила нам звільнити дві третини окупованих територій Донеччини та Луганщини», – нагадав Петро Порошенко.

«Слава героїчному подвигу підрозділів Нацгвардії, Збройних Сил України, добровольчих батальйонів. Вічна пам’ять загиблим», – пише п’ятий Президент.