У 14-му році світ почув наш заклик і об’єднався навколо України, а зараз ця довіра зруйнована – Порошенко на Донеччині

У 2014-му році після початку російської агресії українська влада сформувала потужну антипутінську коаліцію, яка зараз руйнується на очах через непрофесіоналізм і втрату довіри до команди Зеленського. Про це сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» під час вже традиційного кулішу у Карлівці на Донеччині.  

«Весь світ почув наш заклик, коли в червні 2014 року я сказав: нам від вас потрібна ваша єдність проти Путіна і солідарність з Україною. І були запроваджені санкції, було запроваджене ембарго проти Росії. Були навчання наших військових на полігонах. Було запроваджене постачання нам продукції подвійного призначення. Від Джавелінів протитанкових з принципом дії «вистрелив і забув», від Стугн українського виробництва, яких не було на початку війни, і аж до ударних дронів Bayraktar, які дуже добре себе показали в Азербайджані. На жаль, на полі бою їх немає», – констатує Порошенко.

«У нас зараз дуже непрості часи. Ця влада «профукала» і саміт НАТО – не просто не отримали ПДЧ, а їх навіть не запросили. І переговори з Євросоюзом, і перспективи членства. Вони з усіма встигли втратити довіру», – зазначає Порошенко.

«Проведіть реформи, боріться із корупцією, з Коломойським. А як з ним боротися, коли він плоть від плоті його бізнес-партнер? Проведіть реформи сектору оборони. Або хоча б не руйнуйте те, що зробила наша команда. Не руйнуйте армію», – обурюється Порошенко.

«Спитайте військовослужбовців – чи виплачені їм відпускні? Ні. Чи виплачені їм компенсації за житло? Вони навіть забули, що це таке. Чи виплачені компенсації за форму? Бо форму не замовили. Ні. Друга половина року, а оборонне замовлення не замовлене», – зауважує п’ятий Президент.

«Післязавтра – річниця величезної зради, коли вище керівництво країни «здало» операцію української розвідки по затримці «вагнерівців», які збивали МН17, Іл-76-ий з українськими десантниками над Луганськом, які збивали АН-26-ий, Су-25», – нагадав Порошенко.

«Годину тому українські добровольці отримали рішення Шевченківського суду, яке зобов’язує Державне бюро розслідувань врешті-решт зареєструвати справу по державній зраді, коли вони здали «Вагнера». Від відповідальності ніхто не втече», – застерігає Петро Порошенко.

«Сьогодні нам потрібно як ніколи триматися разом. Це вже мій третій приїзд за два місяці в прифронтову зону. Ми з вами любимо Україну і відчуваємо кожен клаптик української землі, де б вона не була розташована – на Закарпатті, на Галичині, Луганщині чи Одещині», – зазначає п’ятий Президент.

«Ми – одна єдина родина, і я дуже дякую вам за ці унікальні почуття», – говорить Порошенко.