Ірина Геращенко: Українців «вбивають» російською пропагандою через телеканали, а Нацрада закриває на це очі

Нацрада виправдовує канал «1+1», який не виконує мовні закон. Про це написала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Нацрада виправдовує рідні їй Плюси, які чхати хотіли на мовні закони і продовжують люмпенізацію українців «Сватами». Інші, підконтрольні Банковій «незалежні» органи, виправдовують торгівлю на крові «Кварталом 95», – зауважила вона.

Ірина Геращенко повідомила, що депутати «Європейської Солідарності» направили до Служби безпеки України, Ради національної безпеки і оборони, Національного банку України запити щодо продажу командою Зеленського серіалів країні – агресору, до того ж забороненому в Україні каналу СТС.

«Відповіді вражають. СБУ, РНБО і НБУ прикинулись матрьошкою і пишуть депутатам, що, мовляв, до «Кварталу» санкції не застосовувалися, то ж будь яка їх діяльність законна. Хоч мова йшла абсолютно про інше: про реальну торгівлю на крові. Наших воїнів продовжують вбивати фізично, українців вбивають російською пропагандою, й роблять це путінські телепомийки, де демонструють серіали «Кварталу». Ще й роялті платять команді Зеленського», – зауважила Ірина Геращенко коментуючи відповіді державних органів на запити депутатів «ЄС».

«То про закриту ліпецкуюфабріку можна було 5 років годувати сюжетами українців, а отримувати «дєнюжку» від путінських каналів на розвиток Кварталу – «это же совсем другое», – додала Геращенко.