«Європейська Солідарність» Києва вимагає в Кличка забезпечити відеоспостереження і патрулювання Алеї Героїв Небесної Сотні

Депутати фракції «Європейська Солідарність» Київської міської ради Сергій Таран і Вадим Сторожук звернулися до міського голови Віталія Кличка із закликом забезпечити цілодобове відеоспостереження і патрулювання «Муніципальною охороною» Алеї Героїв Небесної Сотні. Відповідне звернення було направлене через непоодинокі випадки вандалізму і осквернення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Депутат Київради Вадим Сторожук зазначив, що під час прийому громадян до нього неодноразово зверталися кияни з проханням вжити заходів для захисту Алеї Небесної Сотні від вандалів.

«Сьогодні Київ мирне місто, але всі ми пам’ятаємо як під час Революції Гідності, саме тут велися справжні бойові дії задля європейського майбутнього України. Ми боролися тоді і продовжуємо боротьбу всі ці більше ніж сім років. Тому «Європейська Солідарність» захистить пам’ять наших героїв і буде протидіяти спробам країни-агресора реалізувати свої гібридні впливи на українське суспільство», – резюмував він.

Депутат Київради Сергій Таран зазначив, що цілодобове відеоспостереження і патрулювання забезпечать безпеку на Алеї Небесної Сотні та невідворотність покарання для порушників.

«Більш ніж сім років тому Україна зробила свій цивілізаційний вибір і повернулася додому в Європу. Тоді справжні герої, ціною власного життя, здійснили революцію і остаточно вирвали країну з лап «русского мира». Але сьогодні за мовчазним спогляданням «зеленої влади» гібридна агресія постійно посилюється і не лише на фронті, а й в столиці. Це неприпустимо. І ми маємо захистити пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали найцінніше задля європейського майбутнього нашої держави», – прокоментував ініціативу Таран.