Михайло Забродський: переслідування генерала Павловського це брудна політична розправа

Неявка прокурорів у судове засідання, де мали розглянути апеляцію на запобіжний захід бойовому генералу Павловському, доводить, що справа проти нього – це замовлена владою політична розправа. Про це у Киівському апеляційному суді заявив у коментарі журналістам народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», Герой України, генерал-лейтенант Михайло Забродський. 

«Ми всі розуміємо, що відбувається брудна політична розправа. Доводи сторони обвинувачення не мають нічого спільного з реальністю, а є лише результатом фантазій, в тому числі Офісу Генерального прокурора», – говорить Забродський. 

«Сьогодні сторона звинувачення просто не з’явилась в судове засідання, таким чином продемонструвавши неповагу до суду і до таких цінностей, як свобода, честь і права людини», – наголошує Михайло Забродський. 

«Суд був перенесений на 26 серпня, і весь цей час генерал Павловський буде знаходитись під вартою. На жаль, і суддям, і стороні обвинувачення це було абсолютно байдуже. Ми мажмо справу з процесуальним і навіть моральним боягузтвом – вони просто не прийшли в судове засідання і зірвали його», – обурився народний депутат. 

«Це абсолютно штучне затягування. Було поставлене завдання зірвати засідання з використанням процесуальних механізмів, воно було реалізоване», – наголошує генерал Забродський. 

«Генерал Павловський протягом 2014 року був керівником сектора «М», очолював оборону приморського напрямку тоді ще сил АТО, оборону міста Маріуполь. Після цього працював у Міністерстві оборони на надзвичайно важливому напрямку – це виконання в тому числі Державного оборонного замовлення, і реалізація контрактів на постачання в ЗСУ озброєння та військовоі техніки», – зазначає Михайло Забродський.