Ірина Фріз: «ЄС» домоглася вирішення проблеми з невиплатами зарплати медикам Валківської лікарні на Харківщині

«Європейська Солідарність» допомогла вирішити проблему з невиплатою заробітної плати та доплат медичним працівникам і лікарям Валківської клінічної районної лікарні на Харківщині. Про це повідомила народна депутатка від «Європейської Солідарності» Ірина Фріз на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Дізнавшись про жахливу несправедливість, через яку медпрацівники Валківської центральної районної лікарні та їхні сім’ї опинилися в скрутному положенні, ми з колегами по фракції звернулися до міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка. Під час обговорення стало відомо, що головний лікар вчасно не подавався на оновлені пакети, які б сплачувала Національна служба здоров’я, і відповідним чином не дав можливості лікарні отримати необхідну кількість грошей», – написала депутатка.

Фріз повідомила, що депутати «Європейської Солідарності» Харківщини в Богодухівській районній раді ініціювали звернення ради до голови Валківської міської територіальної громади та депутатів Валківської міської ради з вимогою здійснити перевірку роботи головного лікаря Богдана Носатова.

«Сьогодні під час сесії голова Валківської міської ради задовольнив заяву про звільнення головного лікаря й вже наступного тижня Валківська міська рада має оголосити конкурс на посаду головного лікаря. Розраховую, що на цю посаду прийде людина, яка володіє управлінськими якостями та менеджерським здібностями і зможе забезпечити належну внутрішню комунікацію в трудовому колективі та розв’язання питань фінансово-господарської діяльності підприємства для забезпечення ефективної діяльності лікарні», – зауважила Фріз.