Мустафа Джемілєв: Доки Росія має право вето в Радбезі ООН, агресія триватиме

Росія продовжить агресію проти інших країн, доки її не позбавлять права вето в Раді Безпеки Організації Об’єднаних Націй. Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв під час виступу на саміті «Кримська платформа».

«Ми вдячні світовій спільноті за прийняття резолюцій на Генеральній Асамблеї ООН та міжнародних організацій з вимогою припинити окупацію Криму. Вдячні за ті санкції, які наклали на країну-агресора. Але всього цього для звільнення Криму від окупації виявилося недостатньо. ООН виявилася неспроможною і не буде спроможною запобігати і припинити агресію, захоплення чужих територій та міжнародний бандитизм до тих пір, поки агресор буде мати право вето в Раді Безпеки – найважливішій структурі ООН», – наголосив народний депутат.

«Росія відкрито заявляє, що не виконуватиме резолюції і рішення міжнародних структур. А багато державних діячів Росії і масова російська пропаганда не втомлюються повторювати, що РФ є досить сильна держава, яка здатна знищити весь світ, а тому ніхто не зможе нав’язати їй якесь рішення», – додав він.

Джемілєв також наголосив, що РФ окупувала не лише частину території України, а й Молдови і Грузії.

«Росія давно вже перейшла всі можливі червоні лінії. В інтересах кожної країни жити у світі, де діє право, а не сила. Де порушники цього принципу неодмінно мають бути покарані. Якщо залишаються безкарними захоплення території однієї країни, то жодна країна не зможе відчути себе в цілковитій безпеці», – резюмував він.