У Запоріжжі «Європейська Солідарність» відзначила День Прапора патріотичним автопробігом

У Запоріжжі відбувся щорічний патріотичний автопробіг до Дня Державного Прапора України. Святковий захід традиційно проводить Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність».

Цьогоріч до автопробігу долучились понад 20 авто з цілими родинами. Колона з синьо-жовтими прапорами рухалась від Майдану Героїв до Хортиці, з’єднавши при цьому обидва береги Дніпра.

Під час руху містом, автомобілісти сигналили перехожим, а самі отримували вітання навзаєм у вигляді сигналів зустрічних авто.

«Вся Україна відзначає День Прапора. Я вважаю, що це одне з найбільш важливих державних свят. Цей день – чудова можливість нагадати всім про найвищі українські цінності. Для його відзначення Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність» провела вже традиційний автопробіг, об’єднавши два береги Дніпра. Цим ми вирішили символічно продемонструвати єдність та соборність української держави», — розповів народний депутат VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

Повернувшись до Майдану Героїв, охочі зробили яскраві світлини, привітали одне одного та звісно всю Україну патріотичним гаслом «Слава Україні! Героям Слава!»