Зеленський прикриває своїх і фабрикує справи проти опонентів – Ірина Геращенко

Порушення закону депутатів від «Слуг народу» правоохоронці приховують, а всі сили команди Зеленського та силових структур кинуті на фабрикування справ проти політичних опонентів нинішнього президента. Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під Печерським судом, де відбувається чергове засідання у справі генерального директора заводу «Кузня на Рибальському» Валерія Шандри.

«Сьогодні судять тих людей, які у найважчі роки війни – це генерал Павловський, це директор заводу Шандра – по суті брали на себе відповідальність, відновлюючи і створюючи український флот. Очевидно, що це не суд, а судилище. Очевидно, що тут немає справи, а є абсолютно сфабрикована, підла провокація», – сказала вона.

«І керує владою, яка стоїть за цим судилищем, одне – ненависть до п’ятого Президента України, так само ненависть до команди п’ятого Президента України», – додала Ірина Геращенко.

«Сьогодні влада, як в часи Януковича, зачищає сайти, коли ховає інформацію про такого депутата від «Слуг народу» Олександра Трухіна, який влаштував аварію. І коли про це вийшла інформація на сайтах – її «зачистили», тому що ця людина є близькою до президента Зеленського і вона була включена в склад делегації, яка зараз відвідує США», – розповіла депутатка.

«Коли «Слуги» створюють якусь ситуацію поза межами закону, цю ситуацію зачищають, їх «відмазують», виправдовують. А коли мова йде про опонентів Зеленського, тут навпаки фабрикуються, формуються і штампуються ці кримінальні справи», – сказала вона.

Депутатка зауважила, що генерала Павловського кілька разів не привозили до апеляційного суду, по суті, блокуючи його право на захист, право на апеляцію.

«Так само сьогодні і з Шандрою, який виконував своє завдання і робив все, щоб український флот отримав малі броньовані катери, чи не єдині сьогодні катери нашого флоту. Так от сьогодні над Шандрою влаштовують судилище і ставлять у провину, що він посмів разом з працівниками заводу випускати українські катери», – підкреслила співголова фракції.

«Зеленський має розказати, яку зброю, яку техніку було випущено при ньому. Ми бачили на військовому параді тільки один новий варіант техніки – це автозаки, якими заблокували Маріїнський квартал на так званому «безкоштовному» концерті Бочеллі. Вся інша техніка, яка йшла по Хрещатику, яка була в цей час в повітрі, і яка була в Одесі на морському параді, була або відремонтована, або модернізована, або випущена в 2014-2019 роках», – зазначила Ірина Геращенко.