Ростислав Павленко: Рішення суду про продовження тримання під вартою генерала Павловського є нелюдським і неправовим

Рішення Печерського суду про продовження запобіжного захисту генералу Павловському у вигляді тримання під вартою до 28 вересня є нелогічним і йому буде дана правова оцінка.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко в коментарі Прямому.

«Рішення як мінімум нелогічне, тому що в ході обговорення і захист, і Павловський дуже предметно і чітко показали абсолютну відсутність підстав в тій підозрі, яка пред’являється. Друге, що розглядалося на засіданні, відсутність будь-яких підстав щодо того, що він би ухилявся від слідчих чи судових дій, чи не з’являвся на засідання чи щось подібне», – сказав Павленко.

«Тому рішення практично продовжити тримання під вартою є абсолютно нелюдським, нелогічним і неправильним з неправильною заставою, і є за визначенням Європейського суду з прав людини фактично способом тортур, способом тиску і я переконаний всьому цьому ще буде дана правова оцінка», – додав депутат.

У свою чергу народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Величкович зазначив, що суд над Павловським – це політична справа.

«Те, що ми зараз побачили у виконанні судді – це такий треш. Це не є закон. Всі аргументи, які були наведені адвокатами, промова з фактами генерала Павловського, який цілком логічно вказував – що, де і хто що повинен був робити і як. Там абсолютно немає жодного факту, де б він був би винен у тому, що йому закидають прокурори і слідчі ДБР», – сказав Величкович.

«Те, що ми бачили – тут немає слів. Тому що важко коментувати речі, які шиті білими нитками. Це чисто політична справа. Це точно процеси, які спрямовані на дезорієнтацію українських військових і руйнування українського військово-промислового комплексу», – зазначив депутат.