Завдяки ініціативі Марини Порошенко в Києві буде створено 10 центрів раннього втручання

Депутати Київської міської ради підтримали проєкт рішення Марини Порошенко «Про створення центрів раннього втручання у місті Києві». Таке рішення дасть змогу утворити в кожному районі столиці Центр для надання послуги раннього втручання дітям до 4-х років, які мають порушення розвитку чи ризик виникнення таких порушень, а також їхнім родинам.

Лідерка «Європейської Солідарності» в Києві розповіла, що в усіх розвинених країнах світу давно запроваджена й успішно функціонує мережа закладів раннього втручання. «Це дозволяє вчасно виявити та скоригувати порушення розвитку дитини, забезпечити профілактику виникнення таких порушень, покращити розвиток дитини, уникнути інвалідності та в майбутньому забезпечити повноцінне життя. Також, що не менш важливо, Центри раннього втручання надають необхідний супровід і підтримку родинам таких дітей», – зауважила голова комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

«Цим рішенням ми наближаємо Київ до кращих європейських практик та виводимо мережу надання соціальних послуг столиці на якісно новий рівень», – резюмувала Марина Порошенко.