Ніна Южаніна: одіозна суддя Волкова виконала брудну роботу по ув’язненню генерала Павловського

Суддя Світлана Волкова і раніше ухвалювала сумнівні рішення, відпускаючи на волю фігуранта справи про розстріл 48 активістів Майдану, командира так званої чорної роти «Беркуту» Дмитра Садовника, який згодом втік з України. Тому саме цю суддю обрали для виконання брудної роботи для продовження тримання під вартою бойового генерала Ігоря Павловського. Про це сказала народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна в ефірі телеканалу «Прямий».

«Ганебно, що суддя, яка прийняла рішення про домашній арешт для «беркутівця», який очевидно був злочинцем і одразу ж втік, зараз приймає такі рішення», – підкреслила Ніна Южаніна

Вона розповіла, що була на засіданні суду, де розглядалося питання зміни запобіжного заходу для Ігоря Павловського, який вже два місяці перебуває в ув’язненні.

«Я абсолютно не знаючи всієї історії з цією суддею, просто спостерігала за її поведінкою, за тим, як ведеться судове засідання. І було очевидно, що суддя або залежить від тих, хто до неї телефонує чи то з Офісу президента, чи то ще з якихось структур, які є над нею. Але вона навіть допомагала стороні обвинувачення вести судове засідання. Бо сторона обвинувачення дуже слабка», – зазначила депутатка.

Ніна Южаніна також зазначила, що захисники генерала обґрунтовували взагалі неможливість проведення цього засідання, бо вони не були повідомлені. А також наголошували, що сторона обвинувачення володіє всією тією інформацією, якою володіє виключно суд.

«Я сподівалася, що абсолютно очевидно всім, що суддя насправді співпрацює виключно зі стороною обвинувачення, чого не має бути. Вони володіють всією інформацією і уже було очевидно, що є підготовлене рішення щодо того засідання», – додала депутатка.

Водночас Ніна Южаніна розповіла, що суддя Волкова зіграла до кінця свою роль і навіть пішла в нарадчу кімнату вирішувати питання щодо відводу судді. «Потім мені вже пояснили, що ніякого відводу судді не буде, тому що – це суддя, яку знайшли для виконання цієї брудної справи», – розповіла представниця «Європейської Солідарності».

«Адже було очевидно, що за 60 діб арешту, під яким уже знаходяться всі фігуранти цієї зліпленої слідчим ДБР справи, не відбулося жодних слідчих дій і очевидно, ще все розсипається. Немає ніякої роботи», – сказала вона.

«Це абсолютно шита справа. При тому – знущання над людьми, які вже 60 діб перебувають за гратами без жодної слідчої дії. І ще продовжили строк арешту на 30 днів», – підкреслила представниця «Європейської Солідарності».

«Упередженість, абсолютна беззаконність, безвідповідальність судді одразу ж викликає запитання: що робити із судовою системою? Коли «телефонне право» і залежність суддів перестане існувати в нашій країні? Вони ж усі залежні в тій чи іншій мірі, тому що мають якийсь шлейф у своєму житті», – сказала депутатка.