У Полтаві відбувся обласний форум «Європейська Солідарність Полтавщина»

У Полтаві на обласному  форумі Полтавської територіальної організації «Європейська Солідарність»  презентували стратегію розвитку команди. Серед гостей форуму депутати та партійці, а також народні депутати України від «ЄС» Ніна Южаніна, Вікторія Сюмар.

Народна депутатка України, голова Полтавської ТО ПП «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна зазначила: «Одне з наших завдань – це визначитися зі стратегією розвитку нашого партійного осередку і участі нашої політичної сили в розбудові нашої партійної Полтавської обласної організації і покращення добробуту громадян. Нам варто показувати свої дії, своє бачення України, для того, щоб люди перестали жити вчорашнім, адже ми крокуємо лише в майбутнє і ми можемо лише продовжувати те, що почали. Україна має стати європейською країною». 

Ігор Процай, керівник Секретаріату Полтавської ТОП «Європейська Солідарність», депутат Полтавської обласної ради та лідер фракції розповів про партійні здобутки та амбітні плани: «Пройшов майже рік з дати місцевих виборів. Ми доклали досить багато зусиль, щоб кожен з партійців міг представити нашу партію і вже з впевненістю можу сказати, що ми крокуємо досить потужною ходою. Хочу зробити короткий звіт. За рік наші лави збільшилися більше ніж на сто нових членів. Маючи 60 територіальних громад, майже в половині з них ми вже створили осередки. Є амбітне завдання до кінця року в кожній з громад створити осередок партії, для того, щоб була змога нести до людей наші проєвропейські ідеї і настрої. Ще більш амбітний план – мати партійців в кожному з семисот населених пунктів області. Це потрібно робити, щоб у нас просто не крали голоси, як це було на цих виборах. Нам треба захищатися і треба показувати зуби».

Депутат наголосив, що проведення такого форуму – це можливість обмінятися досвідом, поспілкуватися з колегами та напрацювати нові ідеї.

Секретар Полтавської міської ради, голова фракції «ЄС» Андрій Карпов наголосив, що для нього робота в органах місцевого самоуправління є новим досвідом, так само і щодо партійної розбудови

«Я не скажу, що ця робота легка. Тут є протилежні задачі. З одного боку, я, як секретар міста, як представник влади, повинен робить не досить приємні речі, приймати непопулярні рішення, але це буде на благо громадян. З іншого боку – я повинен залучати виборців і подобатися їм. Але не зважаючи на всі наші задачі, ми повинні не втратити себе. Я дуже радію, що не зважаючи ні на що, наша маленька, але така потужна фракція стає сильнішою. Іноді не все так просто, але ми разом знаходимо шляхи вирішення тих чи інших проблем», – зазначив він. 

Андрій Карпов озвучив і головні здобутки фракції ЄС в Полтавській міськраді – створення молодіжної ради, ветеранського центру, ініціативи по Прирічковому парку та багато інших проєктів, які реалізуються на місцях.

Депутат Полтавської обласної ради від «Європейської Солідарності», ветеран російсько-української війни Сергій Бульбаха у своєму виступі наголосив, що під час президентства Порошенка владою і волонтерами було зроблено дуже багато задля розбудови армії.

Форум був поділений на три платформи, до яких залучили експертів, нардепів та депутатів місцевих рад.

Під час дискусій обговорили реальну структуру економіки області та визначення об’єктивних «точок зростання», ефективність впливу на добробут домогосподарств та ймовірність створення потужної економіки регіону завдяки багатомільярдним інвестиціям з державного та місцевих бюджетів в рамках програми «Велике будівництво».

Крім того, під час панельних дискусій обговорили можливості тривалого мультиплікаційного ефекту в області від численних льодових арен, стадіонів, ділянок доріг та яка прагматична та фахова альтернатива такій політиці марнотратства.

Депутатка Миргородської міської ради від «Європейської Солідарності» Леся Золотарьова під час форуму «Європейська Солідарність Полтавщини» у своєму виступі звернула уваги на проблеми бізнесу. 

«У першу неділю осені ми будемо відзначати День підприємця. Мені дуже приємно знаходитися в цьому залі, тому що я, як підприємець дуже добре розумію, хто в нашій країні наш друг. Підприємець – це вільна, ініціативна, активна  людина, яка є рушійною силою суспільства і його розвитку. Але ось уже два роки країну здригають протести підприємців, адже вони найперші відчули некомпетентність і нефаховість зеленої монобільшості», – сказала вона. 

Депутатка зауважила, що їй дуже важливо бути в команді «Європейської Солідарності», адже ця політична сила завжди підтримує підприємців.

Програма форуму також включала експозиції за напрямками туризм та волонтерство. Всі охочі мали змогу  долучитися до плетіння маскувальної сітки, переглянути фотосвітлини присвячені  ООС та волонтерству.  Також експозиція буде доповнена зразками зброї з фронту та зібраною волонтерами для військових допомогою.

Крім цього відбулася виставка меду, де гості могли продегустувати 8 видів кремованого продукту, який  виробляє сім’я Колісників у своєму господарстві Лубенському районі на Полтавщині.