Порошенко пропонує давати податкові пільги 50% тим, хто повертається з-за кордону і відкриває виробництво в Україні

П’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час виступу на Форумі «Від фундаменту державності до України майбутнього» у Харкові запропонував план економічного зростання України. Порошенко наголошує, що ВВП України має зростати не менш ніж на 8% у рік, тоді відчутно зростатиме і добробут громадян. 

«Якщо ви хочете, щоб розвивалась наша економіка, щоб ми рухалися в Європу не тільки у відосиках, а реальними конкретними кроками, що нам треба робити? Нам треба створювати такий самий інвестиційний клімат і таке саме податкове законодавство, як в країнах наших сусідів – Румунії, Болгарії, Польщі, Чехії», – зазначає Петро Порошенко. 

«Ми зацікавлені, щоб українці поверталися в Україну. Кваліфіковані, з грошима, створювали нові виробництва. В Польщі практика – до 50% податкових пільг, якщо ти після 3 років за кордоном повернувся сюди і заснував своє виробництво. Будемо вносити», – говорить п’ятий Президент. 

«Абсолютний захист від силовиків. Забрати ті ганебні повноваження в Служби безпеки, прокуратури, поліції, служби економічної безпеки, податкової. Те, що вони обіцяли і не зробили», – зауважує лідер «Європейської Солідарності».

«Зробити податок на виведений капітал. Те, що ми вимагали. Якщо людина вкладає кошти в розвиток виробництва – не треба з нього брати податки», – наголошує Порошенко.