«Європейська Солідарність» висуває на посаду міського голови Харкова підприємця, громадського активіста і волонтера Олександра Скорика

Кандидатом на посаду Харківського міського голови від партії «Європейська Солідарність» буде Олександр Скорик. Про це під час виступу на Форумі «Від фундаменту державності до України майбутнього» заявив лідер партії, п’ятий Президент Петро Порошенко. 

Порошенко наголосив, що Харків це форпост українства, місто з великим потенціалом, з неймовірно талановитими і працьовитими людьми, яке потребує потужного та фахового керівництва. Усім цим критеріям відповідає лідер фракції «Європейська Солідарність» в Харківській міськраді Олександр Скорик.

«Олександр Скорик – справжній патріот, успішний господарник, самодостатня людина, послідовний громадський діяч і волонтер. Він багато допомагав 92 і 93 бригадам, починав це робити ще у 2014-му і продовжує до сьогодні», – зазначає Порошенко.

«Я хочу подякувати харків’янам за ту підтримку, яка була висловлена нашій політичній силі під час попередніх місцевих виборів. Яка забезпечила представництво нашої політичної сили у фракціях – і в міській, і в обласній, і в районних радах», – наголосив лідер партії.