Активістка «Європейської Солідарності» з Мелітополя Ганна Бут увійшла в ТОП-10 кращих вчителів України

Викладачка «Мелітопольского професійного аграрного ліцею», відома волонтерка, членкиня «Європейської Солідарності» та ГО «Спілка волонтерів та ветеранів АТО «НЕБАЙДУЖІ» Ганна Бут цього року увійшла в ТОП-10 щорічної національної премії «Global Teacher Prize Ukraine».

Минулого року Ганна Бут теж була серед фіналісток національної премії «Вчитель року». Тоді вона увійшла в ТОП-3 вчителів громадянської освіти та стала переможницею в конкурсі створення настільної гри.

Цьогоріч на премію подали заявки понад 3000 кращих вчителів з усієї України. Наразі обрано десятку кращих, які й позмагаються за головний приз у 250 000 гривень. Пані Ганна є відданим патріотом України, щиро вболіває за її долю, з 2014 року сама активно займається волонтерською діяльністю і залучає молодь до цього процесу, виховує своїх учнів гідними громадянами України, свідомими, чесними, відповідальними.

Рік тому Ганна Бут прийняла свідоме рішення вступити до лав «Європейської Солідарності».

«Це дуже важливий крок, який я зробила у своєму житті. Це не політика, це світосприйняття. Треба чітко вміти відрізняти ці важливі речі у житті кожного з нас. На жаль, і це зараз дуже відверто і особисто – важко жити з тим, яка дійсність на сьогодні навколо. Саме тому я прийняла рішення стати повноцінною членкинею партії «Європейська Солідарність». Вже просто сил немає приховано бути патріотом, діставати за це по зубах, слухати «маруфендбусінг» під прапором рідної держави. Я не розумію, як можна не шанувати Героїв, які тримають Україну… Ком у горлі і щем на душі. Тому, люди добрі, затямте, я за Україну в Україні! Мій вибір зроблено ще за часів Юхновського, Чорновола – мій вибір Європейська Україна!» – сказала вона.

Фінал національної премії «Global Teacher Prize Ukraine» відбудеться 2 жовтня в Києві. Ми щиро зичимо Ганні Бут перемоги й здобуття титулованого звання «Вчитель року».