Біля Апеляційного суду відбулася акція на підтримку бойового генерала Павловського

Представники громадськості, народні депутати, волонтери і ветерани вимагають звільнити героя оборони Маріуполя, колишнього заступника міністра оборони Ігоря Павловського. На цьому наголосили учасники акції на його підтримку біля будівлі Київського апеляційного суду.

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», ветеран Михайло Бондар зазначив, що влада Зеленського піариться на військовій техніці, а тих, хто її створював, тримають за гратами.

«Приємно дивитися, як з 2014-го року змінилося озброєння і забезпечення нашого війська. Нічого не заважає владі заявляти, що Україна готова вступати до НАТО, показуючи озброєння і досягнення, які здійснені за президентства Порошенка. Але щоб просити вступ до НАТО, треба виконувати своє домашнє завдання і підтримувати захисників України – генералів, солдатів і офіцерів, які боронили і боронять нашу державу. А не влаштовувати проти них політичні переслідування», – сказав він.

«Ті, хто прийшов з 2014-го року і до сих пір боронять кордони нашої держави, чудово знають, як важливий суверенітет держави. І як важливо зберігати законність на теренах нашої держави. Вони розуміють, що таке братерство і підтримка одне одного. Тому дякую кожному, хто підтримує наших побратимів. Ми не здамося», – додав Бондар.

Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність», волонтерка Софія Федина наголосила, що застава, призначена генералу Павловському, є неприпустимою і непідйомною для військового.

«Генералу Павловському, бойовому генералу, захиснику України, тому, хто переоснащував армію за останніми зразками, ставлять абсолютно непідйомну заставу – більше півмільярда гривень. Натомість Медведчуку дають і домашній арешт, і набагато спроможнішу для нього заставу. Ми розуміємо, що Зеленський боїться армії більше, ніж боїться Медведчука, який є людиною Путіна. То може Зеленського договорняк із Путіним, щоб знищувати тих, хто захищає Українську державу?» – сказала Софія Федина.

При цьому Федина підкреслила, що чиновники, народні депутати – «слуги», які скоювали злочини, не просто не притягнуті до відповідальності, – їм створюють всі умови, щоб уникнути покарання взагалі. «Ми бачимо дуже конкретну тенденцію і дуже конкретне спрямування всіх тих, хто працює на Зеленського – і Генеральна прокуратура, і ДБР, і МВС, і суди, і слідчі органи – у них є тотальна зневага і боязнь самої Української держави», – зазначила депутатка.