Ахтем Чийгоз: «Європейська Солідарність» закликає депутатів підтримати постанову про звільнення кримських татар, затриманих за участь у Кримській платформі

«Європейська Солідарність» готує постанову парламенту про необхідність визволення кримських татар, які брали участь у Кримській платформі, і закликає депутатів підтримати її. Про це сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз під час виступу з трибуни парламенту.

«Два тижні тому в цьому залі ми вітали наших друзів з Криму. І тоді з трибуни я казав, що зворотній шлях додому після їх участі у Кримській платформі буде дуже важким. Вчора банда Аксьонова, Путіна провела чергову зачистку кримських татар і за грати кинули Нарімана Джеляла, заступника Голови Меджлісу і наших друзів братів Ахтемових», – сказав Чийгоз.

«Проти них застосовували і зараз застосовують тортури, але їх не зламати, тут настав час, коли нам потрібно показати нашу участь у їх визволенні, влади України, особливо парламенту», – додав він.

«Учасники Кримської платформи мають звернутися до цього злочинця Путіна, щоб нарешті він відчув свою відповідальність, і в тому числі щоб учасники Кримської платформи, наші партнери також відчули відповідальність. Ми готуємо зараз постанову, для того, щоб наш парламент взяв на себе зобов’язання розпочати довгий шлях визволення наших політв’язнів, тих, хто зараз за гратами в РФ. Ми готуємо постанову і просимо всіх підтримати її», – зазначив депутат.