Ірина Геращенко: 1,5 мільярди заборгованості перед військовими – це ганьба влади Зеленського

Українська армія потребує уваги, поваги і підвищення зарплат, які вже два роки «заморожені». Про це співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко зауважила в ефірі програми «Свобода слова на ICTV».

«Ми маємо працювати над посиленням української армії. А що у нас відбувається? Півтора мільярда гривень – заборгованість сьогодні перед військовими. Заборгованість по бойовим, заборгованість по лікарняним, заборгованість по «речовим», – зауважила народна депутатка.

«Ми 2 роки чули від Зеленського, що парад – це марнотратство, що він проведе парад, коли ми звільнимо Крим і Донбас. Ми також раді, що цього року пройшов парад, але на цьому параді новенькими йшли тільки «автозаки», все інше – техніка модернізована, відремонтована, поставлена на озброєння в ЗСУ у 2014-2019, ще раніше. І сьогодні є ненормально, коли навіть на параді Зеленський у своїй промові – коли йде шляхетна, чудова, професійна армія, і не озвучив, а з ким же ми воюємо. Що ми воюємо з РФ», – наголосила Ірина Геращенко.

«Нас – і владу, і опозицію об’єднує розуміння того, що захистить нас і гарантом нашої незалежності є українська армія, і вона сьогодні потребує підтримки, уваги, фінансування, підвищення зарплат, бо 2 роки вони заморожені. Потребує поваги і уваги», – резюмувала представниця «Європейської Солідарності».