Ірина Геращенко: суд над Павловським – сигнал неповаги влади до українських військових

Зеленський кидає бойових генералів за грати в стилі політичних переслідувань часів Януковича. Про це співголова фракції «Європейської Солідарності» Ірина Геращенко сказала в ефірі програми «Свобода слова на ICTV».

«Три дні тому я була в Лук’янівському СІЗО. У мене було таке відчуття дежавю, як в часи Януковича, коли ми приходили в Лук’янівське СІЗО для того, щоб захищати права людини в опозиції. Але тепер було ще гірше, тому що, ми туди прийшли провідати генерала Павловського. З яким познайомилися в 2014 році, в секторі М, він захищав Маріуполь тоді. І зараз генерала Павловського судять за те, що він посмів купити катери українського виробництва»,- зауважила Ірина Геращенко.

«Ви знаєте, що нам не продавали 5 років ніяких інших катерів, а наш флот залишився в Російській Федерації. Так у мене питання – кого сьогодні судять? Генералів? Бойових людей які брали на себе відповідальність за країну?» – акцентувала народна депутатка.

Співголова фракції зазначила, що розгляд апеляції по справі Павловського, яка мала відбутись 6 вересня, вчергове зірвали.

«Знаєте, суддя за годину пішла у відпустку, прокурорки не прийшли, Павловського в суд не привели. Чому? Тому що – ця справа шита «зеленими нитками». Це є серйозний сигнал влади неповаги влади. Я закликаю з цим припинити», – наголосила представниця «Європейської Солідарності».