Вікторія Сюмар: Зеленський запровадив цензуру в Україні, жоден великий телеканал не показав розслідування CNN про «вагнергейт»

Жоден великий телеканал в Україні не показав розслідування CNN про «вагнергейт». Влада боїться критики, любить «теплу ванну» і хоче, аби всі мовчали, але так не буде. Про це наголосила народна депутатка з «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар з трибуни парламенту.

«Якщо ми рухаємося в Європу, то давайте не вбивати тут парламентаризм. Тому що, коли один «боров» вирішив, що він може диктувати, кому і що говорити, то ми самі себе обнуляємо. Коли ми хочемо, щоб всі мовчали, коли ми так боїмося критики, коли ми так хочемо теплої ванни, ми себе знову таки лише обнуляємо – і як парламент, і як держава», – наголосила народна депутатка.

«Не можна так боятися критики, не можна, щоб з цієї трибуни не можна було говорити. Вам дуже хочеться, щоб вся країна замовчала. Ви вчора зробили все можливе, аби жоден телеканал не написав про розслідування CNN про «вагнерівців». Жоден великий телеканал. Це називається, хлопці і дівчата, цензура», – зауважила представниця «Європейської Солідарності».

«А те, що тут робить депутат Тищенко, називається простим словом жлобство. Я хочу повторити, тут не має бути жлобів. Ви депутати, а не жлоби. Ви представники народу України. І ми всі давайте про це пам’ятати», – наголосила Сюмар.

«І ще одне. В Україні на кожну силу є ще більша сила. Тому що, коли Янукович розігнав студентів на Майдані, на наступний день на Майдані був мільйон. І на вас знайдеться більша сила. Пам’ятайте про це ті, хто уявили себе «смотрящими» за країною, за парламентом», – резюмувала народна депутатка.