Петро Порошенко вшанував пам’ять жертв трагедії 11 вересня 2001 року у США

День, який змінив світ. День, який ось вже 20 років поспіль, нагадує про біль жахливої трагедії. День, який водночас зробив всіх нас міцнішими. Який об’єднав світ у протидії злу тероризму.

11 вересня 2001 року навіки увійшло в історію людства чорною сторінкою — днем пам’яті жертв серії терористичних атак у Сполучених Штатах. І хоча ця невимовна трегедія сталася далеко від наших домівок, її відлуння відчули всі союзники і друзі Вашингтона. Всі ті, хто прагнуть миру, стабільності і безпеки. Хто спільно бореться за процвітання, за цінності верховенства права та демократії.

Сьогодні, спільно з дружнім американським народом, перед пам’яттю невинно вбитих у страшній трагедії 9/11 схиляють голову і в Україні. Боротьба, яку сьогодні ведуть Сполучені Штати, — це і наша боротьба. У будь-яких проявах та за будь-якого спонсорства, тероризму немає місця в нашому світі та наших суспільствах.

В Україні не з переказів знають про терористичну загрозу, а надто — загрозу державного тероризму. І тому ми віримо в дієвість єдиного способу протистояти цьому лиху — міжнародній єдності і солідарності. Світла пам’ять та вічний спокій загиблим.