«Європейська Солідарність» офіційно висунула кандидатом в депутати Романа Сущенка, він посилить наш «парламентський спецназ» – Порошенко

Кандидатом у народні депутати від партії «Європейська Солідарність» у 197-му окрузі на Черкащині став Роман Сущенко – відомий журналіст, колишній політв’язень Кремля, перший заступник голови Черкаської обласної ради. Про це на брифінгу повідомив лідер партії, п’ятий Президент Петро Порошенко.  

«Європейська Солідарність» з самого початку в парламенті 9 скликання позиціонувала себе, і нас позиціонували люди, як парламентський спецназ, який має захищати вибір людей, вибір шляху до ЄС, вибір щодо майбутнього членства в НАТО. І мені надзвичайно приємно, що наша діяльність в парламенті виправдовує очікування людей. Але нас має бути більше. І сьогодні я хочу представити і оголосити рішення з`їзду висунути в Черкаській області по мажоритарному округу до Верховної Ради Романа Сущенка. Це легендарна особистість», – наголосив Порошенко.

«Патріот, професіонал, талановитий журналіст, який довгі роки працював у Парижі. Російська ФСБ викрала Романа, кинула його за грати, вимагаючи зрадити і здати Україну. І Роман продемонстрував таку силу, таку твердість, таку любов до України , що засмучені навіть були бандити з російського ФСБ. Нам вдалося разом з трьома тисячами заручників Романа повернути до України. І мені надзвичайно приємно, що Роман прийняв рішення повернутися до Черкаської області, очолити нашу обласну партійну організацію, і внаслідок його наполегливої роботи, близькості з людьми, активною роботою в полі, рейтинг нашої політичної сили між парламентськими і місцевими виборами зріс вдвічі», – зазначає лідер партії.

«Роман вільно володіє не тільки українською, англійською, французькою, а й сербською, хорватською, трохи боснійською  та багатьма  іншими мовами. Він намагається зробити все для того, щоб привести разом з нашою командою Україну в Європу , і привнести в Черкаську область, в Україну значну частину свого європейського досвіду,  своїх європейських зв`язків», – повідомив п’ятий Президент.

«Я переконаний, що Роман, як і вся наша політична сила, поєднує надійність і надію. І, отже, твердо переконаний, що ви підтримаєте Романа Сущенка і «Європейську Солідарність» і на виборах буде перемога, буде перше місце», – говорить Петро Порошенко.

«Лише з цією командою ми продовжимо курс до ЄС і НАТО і не допустимо проросійського реваншу в Україні. Стандарти ЄС – це висока якість життя, економічне зростання, а також продовження курсу на децентралізацію, який гарантує зростання місцевих бюджетів, сталий і поступальний розвиток об’єднаних громад. Європейський шлях для кожного українця це передусім добробут і безпека, це гідні зарплати, робочі місця, виробництво продукції з доданою вартістю. Це якість освіти і медицини, це свобода слова, децентралізація і гарантія прав людини. Ми не допустимо реваншу імперської Росії тут, в Україні. Європейський шлях – це будівництво Європи в Україні», – наголосив Роман Сущенко.

У 184 окрузі на Херсонщині кандидатом у народні депутати від «Європейської Солідарності» став відомий фермер, меценат Ігор Йосипенко.  

«Ігор Йосипенко – фермер, людина від землі. Людина, яка знає, що таке сільська праця. Людина, яка не є якимось парашутистом, а знає точно проблеми мешканців Херсонської області. Він довів, неодноразово обираючись і перемагаючи на окрузі обласного рівня, зараз дуже достойно і потужно представлятиме «Європейську Солідарність» на виборах у Херсонській області», – говорить Петро Порошенко.  

На Вінничині на посаду голови Липовецької ОТГ «Європейська Солідарність» висуває вчителя, директора школи, добровольця, учасника АТО Василя Авраменка. 

«На посаду голови Липовецької ОТГ ми плануємо висунути неймовірну людину – вчителя, директора школи, людину, яка користується шаленою любов’ю учнів, колективу, містян, які сьогодні поруч з ними. Це неймовірна і фантастична особистість. Людина, яка добровольцем пішла на фронт. Людина, яка в секторі С захищала українську землю і під час АТО, і під час ООС», – повідомив Порошенко.

Щойно влада дізналася про ці плани, як мобілізувала Авраменка на збори резервістів – зазначає Петро Порошенко. «Справжнього воїна цим не налякати. І одразу ж після повернення з цих зборів Василь візьме участь у виборах. А моє величезне прохання до мешканців Липовецької об’єднаної громади – ви найрозумніші, найкращі і ви точно не помилитеся», – говорить Порошенко.

«Наша спільна перемога – це надія на краще майбутнє для всього українського народу», – резюмує лідер «Європейської Солідарності».