Антибізнесовий, антипідприємницький і антинародний – Южаніна про законопроект 5600

Влада має стимулювати економічне зростання, забезпечити наповнення бюджету і контролювати інфляцію. Натомість вона продукує законопроекти, які по суті є антибізнесовими і антинародними – про це заявила народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна.

«Коли у важкі 2014-2015 роки ми думали про те, як стимулювати економіку розвиватися, щоб наздогнати, надолужити ті втрати, які ми мали через анексію Криму і окупацію Сходу країни, зниження ставки ЄСВ із 40 відсотків до 22, зниження кількості податків з 22 до 11 – то був крок для стимулювання економіки. Якщо країна хоче, щоб економіка розвивалася, треба продовжувати адекватну податкову політику, чого на сьогодні не відбувається», – коснтатує Южаніна.

«Чого варті прийняті раніше закони, які є абсолютно антибізнесовими? Чого вартує той закон 5600, який сьогодні розглядається в профільному комітеті? Він не тільки вже став антинародним, він став антипідприємницьким, тому що він доповнюється нормами, які скасовують певні підходи до спрощеної системи оподаткування. Підбираються до знищення можливості працювати середньому класу в Україні взагалі», – обурилася Ніна Южаніна.

«Перше, що ми ставимо перед нинішньою владою, – прийняття законопроекту 6006. Ініціативи від влади немає. Куди збираються потратити ці кошти і чи збираються вони взагалі потратити? Тому ми допомагаємо людям, які найменш фінансово захищені», – пояснює Южаніна.

«І друге – ми хочемо бачити адекватний проект бюджету на 2022 рік. Він не має бути антинародним, антибізнесовим. Він має бути наповнений стимулами і бажанням людей залишатися працювати в Україні», – наголошує депутатка.

«Тому аналізуємо бюджет на 2022 рік, готуємо свої пропозиції – і це наше друге завдання, яке ми ставимо перед собою», – резюмує Южаніна.