Тернопільська райрада підтримали звернення «ЄС» щодо підвищення пенсій та виплати 13-ої пенсії

Депутати Тернопільської районної ради підтримали звернення фракції «Європейська Солідарність» щодо необхідності підвищення пенсій та виплати додаткової 13-ої пенсії у 2021 році.

Відповідне звернення до вищого керівництва держави було зумовлено тим, що команда «Європейської Солідарності» отримує велику кількість звернень від громадян щодо порушення їхніх соціальних прав.

«Люди налякані нестабільною та невизначеною політикою держави, бо вони не знають, чого їм чекати в майбутньому і чи зможуть вони отримувати,передбачені законом та Конституцією пільги, пенсії, соціальні виплати», – наголошують депутати райради від «ЄС».

«У зв’язку з цим вимагаємо вжити термінових заходів для забезпечення додаткових виплат пенсіонерам. Закликаємо вас здійснити у листопаді 2021 року виплату 13-ої пенсії пенсіонерам, пенсія яких нижче середньої, тобто 3800 грн. Для забезпечення цих виплат необхідно використати частину коштів, отриманих від МВФ на подолання наслідків пандемії. Ці кошти мають піти людям, а не близькому до влади бізнесу», – прокоментував звернення депутат від фракції «Європейська Солідарність» у Тернопільській районній раді Михайло Паламарчук.

Нагадуємо, «Європейська Солідарність» зареєструвала у парламенті законопроект, яким пропонує виплатити за рахунок коштів МВФ 13-ту пенсію у листопаді, а також суттєво збільшити фінансування субсидій, грошове забезпечення військовим і зарплати медикам за рахунок допомоги міжнародних партнерів.