Ахтем Чийгоз: Українська влада сприяла проведенню російських виборів на Донбасі, а тепер запевняє, що не визнає їх – це лицемірство

Замість того, аби зараз кричати про невизнання результатів виборів на тимчасово окупованих територіях України і закликати наших західних партнерів до цього, треба було українській владі не сприяти цьому.     

Про це народний депутат від «Європейської Солідарності» Ахтем Чийгоз написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

«Міністерство закордонних справ і парламент голосно заявляють про невизнання виборів у «госдуму» РФ через їх проведення на тимчасово окупованих територіях України, і закликають світ вчинити так само. А якого біса влада організувала проведення цих виборів на підконтрольній території України?», – наголосив представник «Європейської Солідарності».

«Про те, що вони будуть проводитись на окупованих територіях, було відомо заздалегідь. І тут прикривання якимись міжнародними зобов’язаннями або правом зовсім не має ніякого підґрунтя. Тобто спустити штани і намагатись прикритись фіговим листком. Треба краще затягнути ремені на штанах», – зазначив народний депутат.  

«Така непослідовність дій влади останні роки і призвела до того, що ми втрачаємо підтримку західних партнерів у багатьох питаннях», – констатує Ахтем Чийгоз.