У Полтаві «Європейська Солідарність» плете маскувальні сітки для армії

У Полтаві в офісі «Європейської Солідарності» стартував проект з плетіння маскувальних сіток для української армії.

Партійці замовили дерев’яну рамку, необхідну для цього, та придбали необхідну основу та тканину, а також закликали всіх бажаючих долучитися до проекту.

Народна депутатка України, голова Полтавської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна закликала всіх хто має можливість підтримувати захисників.

«Яка ж гордість за людей, що зібралися і в’яжуть маскувальні сітки військовим на фронт. Серед них – уже знайомі обличчя, це жінки-партійки «Європейської Солідарності» Наталія Костіна та Оксана Калинич та волонтерки Світлана Іванченко, Ольга Кошельник, які прийшли з родинами. Це зовсім маленькі діти, які своїми ручками загортають стрічечки, стоячи біля мами, яка майстерно нав’язує стрічки на сітку. Впевнена, саме людяність рятує Україну. І поки в високих кабінетах і на ток-шоу політики знищують один одного, саме люди думають і роблять все для своєї країни», – наголосила народна депутатка.

Ініціаторка проекту, депутатка з з фракції «Європейська Солідарність» Шевченківської районної в місті Полтава ради Наталія Костіна закликала полтавців долучатися до плетіння сіток. Вона займається допомогою військовим з 2014 року і постійно їздить на фронт.

«Потреба в сітках є завжди, адже це та необхідна річ, яка дозволяє нашим бійцям бути непомітними для ворога. На жаль, вони швидко зношуються, псуються та горять. Нашим захисникам крім матеріального також потрібна віра в них і підтримка», – зазначила вона.

Серед присутніх також і інші досвідчені волонтери, які сплели вже десятки сіток, так і ті, хто робить це вперше. Партійка Світлана Іванченко одна з тих, хто вчить інших виготовляти таку необхідну річ для військових. Вона зізнається, що плела сітки навіть в бліндажах на позиціях. Крім того, волонтерка постійно передає продукти та консервацію захисникам України.

Виготовлена сітка поїде на фронт, в 95-ту бригаду, яка складається з полтавців. Акції з плетіння сіток в офісі «Європейської Солідарності» у Полтаві будуть відбуватися постійно.