У свідків «вагнергейту» вилучають закордонні паспорти і змушують писати рапорти на звільнення – Герасимов

Офіцерів ЗСУ, які брали участь у спецоперації із затримання бойовиків з ПВК Вагнера, змушують писати рапорти про звільнення, у них вилучають закордонні паспорти. Про це журналістам повідомив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов.

«Ми отримали інформацію, що всі, хто сьогодні говорить правду про цю справу, отримують погрози в свою адресу. Причому погрози отримують від української влади. У людей забирають закордоні паспорти, просто так вилучають. Людей змушують писати рапорти на звільнення із ЗСУ, і це тільки частина, про яку зараз можна говорити. Тому що багато речей було сказано у закритому режимі», – зазначив Герасимов.

Він наголосив, що офіцерам розвідки, які є свідками «вагнергейту», має бути терміново надала державна охорона.

«Правду хочуть приховати на державному, вищому рівні України», – говорить Герасимов.

«Я вважаю, що ключове для України – це почути правду. Спочатку вони провалили ТСК опозиції, після вони проголосували свою, після того вони не доходили до цього питання, після того вони виходили до журналістів і брехали до того, як заслухали офіцерів. Після того вони казали багато речей, які виявилися знову таки неправдою», – нагадав Артур Герасимов.

«Події сьогоднішнього дня ще раз нам доводять, що ключове завдання цієї псевдо-ТСК – це не знати правду, а її приховати. Опозиція зробить все для того, щоб український народ правду почув, і державна зрада на найвищому рівні, з офісу Зеленського була розслідувана і покарана», – резюмує Артур Герасимов.