Ахтем Чийгоз: мир на колінах – це не мир, а рабство

Росія влаштовує провокації на території окупованого Криму, але українська влада підігрує їй, дозволяючи проводити незаконні вибори та не реагуючи на репресії проти українських громадян. Про це сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз під час брифінгу у Верховній раді України у День миру.

«Наші громадяни в Криму також прагнуть миру, тому вони продовжують боротьбу проти окупанта – держави-терориста Росії. Вони хочуть бути вільними і гідними звання людини. Вони хочуть кращої долі для себе, для своїх дітей, і тому вони бачать своє майбутнє з Україною і боряться», – сказав народний депутат.

Він зауважив, що перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял теж прагнув миру, і тому зараз Росія запроторила його за ґрати так само, як і багатьох інших наших співвітчизників, громадян України.

«Наріман Джелял закликав, щоб в Криму наші громадяни не брали участь у злочині, коли Путін намагається під виглядом виборів проводити політичні дії для того, щоб закріпити Крим за Росією», – нагадав Ахтем Чийгоз.

«В той же час чомусь влада України забезпечувала проведення цього злочину, який Росія називає виборами, тут у нас, на материку», – зауважив представник «Європейської Солідарності».

«Це ніколи не буде давати можливості нам як державі Україна досягти миру. Тому що мир на колінах – це не мир, це рабство», – підкреслив Ахтем Чийгоз.

Він переконаний, що наші партнери – учасники «Кримської платформи» також не зрозуміють таких непослідовних дій влади.

Ахтем Чийгоз також зазначив, що «Кримська платформа», на жаль, промовчала, коли Росія почала репресії проти тих, хто брав участь у цьому форум. «Треба бути рішучим, особливо, коли ти маєш справу з таким ворогом як Росія, як Путін», – сказав депутат.