Олег Синютка: Європейські держави стимулюють малий бізнес, а влада Зеленського шукає нові механізми для додаткового тиску

Європейські держави стимулюють малий та середній бізнес, а влада Зеленського хоче ухвалити законопроєкт, який буде податковим зашморгом на шиї підприємців, зокрема тих, які повернулися в Україну.

Про це сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка під час виступу з трибуни парламенту.

«Декілька мільйонів українців, які сьогодні опинилися поза межами нашої батьківщини, тільки минулого року перерахували в Україну 8,9 млрд дол», – сказав Синютка.

Синютка зазначив, що діями чинної влади створені умови, за яких в Україні майже 500 тис безробітних, заборгованість по заробітній платі сягнула катастрофічних 3, 4 млрд грн, за минулий рік в Україну зменшилися іноземні інвестиції на 878 дол, заборгованість військовим становить 1,5 млрд грн.

«Скажіть, чи є такі проблеми в інших країнах? Так. Але що робить Болгарія? Болгарія зменшила податок на доходи фізичних осіб до 10%. Що робить Польща? Польща на створення кожного окремого робочого місця надає додаткові інвестиції. Що робить українська влада? Українська влада змушує заробітчан, які привезуть сюди кошти, поставити на облік, оподаткувати і чекати. Українська влада пропонує ухвалити законопроєкт 5600, який буде податковим зашморгом на шиї підприємців, навіть тих, які повернулися в Україну», – наголосив депутат.