Влада готується фальсифікувати вибори на Черкащині, закликаємо громадські організації моніторити всі порушення та адмінресурс – Ірина Геращенко

Влада Зеленського готує масштабні фальсифікації на довиборах у 197-му окрузі на Черкащині. Про це з трибуни Верховної Ради заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко Вона закликала громадські організації, які моніторять виборчий процес, фіксувати всі порушення.

«Зеленський і його команди прийшли до влади на маніпуляціях, брехні, популізмі, оббрехавши два роки тому нашу команду. Але треба віддати належне, прийшли вони до влади на чесних і демократичних виборах. І схоже, за Порошенка в цій країні відбулися останні демократичні вибори», – говорить Геращенко.

«Згадаймо рік тому – місцеві вибори. Пам’ятаєте «П’ять запитань від президента»? Опитування за невідомі гроші. Наша фракція і досі на наші запити до відповідних структур, до фракції монобільшості не отримала відповіді, хто ж це фінансував – народ чи олігархи, підігруючи Зеленському. Ви всі пам’ятаєте, як на 87-му окрузі на Франківщині Зеленський і його команда відкинули країну в часи Януковича, коли туди приїжджали парламентські «тітушки», коли доводили майже до смерті членів ОВК», – зазначала Ірина Геращенко.

«Зараз ці технології Януковича на повну включаються на 197 окрузі на Черкащині, де «Європейська Солідарність» висунула кандидатом в народні депутати героя, політв’язня Кремля, якого не зламав Путін, а Зеленському і компанії тим паче не вдасться зламати – Романа Сущенка», – наголосила Геращенко.

«Команда Зеленського і Скічка – а це колишній нардеп від монобільшості – вже включила там адмінресурс. Викликають членів ОВК, директорів шкіл, лікарень до СБУ. Тягають туди голів ОТГ, і проводять з ними так звані «профілактичні бесіди», – повідомила Ірина Геращенко. «Почали з того, що перенесли округ з Канева, де він знаходився істерично, до Золотоноші, тому що нинішній кандидат від «слуг» зараз працює мером Золотоноші. Тобто готують правильне голосування. І хочуть зробити Золотоношу плацдармом для фальсифікацій», – переконана співголова фракції «Європейська Солідарність».

«Ми знаємо, що на початку жовтня Зеленський готується працювати ВІП-агітатором «слуги народу» і їздити туди розповідати про те, який прекрасний кандидат. Ми хочемо закликати всі організації, які моніторять виборчій процес, зараз включитися і фіксувати всі порушення закону, весь цей адмінресурс», – резюмує Ірина Геращенко.