Артур Герасимов: влада Зеленського імітує боротьбу з олігархами і хоче взяти під контроль телеканали

Так званий закон про олігархів – це пряме порушення Конституції, яке не має жодного відношення до верховенства права. Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в коментарях журналістам.

«Приймати рішення і самому карати. Це жодного відношення не має до верховенства права. І забрати собі майже всі ЗМІ, перш за все телевізійні канали. Це дві ключові речі, які закладено в цьому законі», – зауважив представник «Європейської Солідарності».

«Через великі суперечки навколо цього закону український парламент звернувся до Венеційської комісії, і вона сказала, що розгляне його. Але розуміючи, що висновок буде розгромний, Зеленський розглянув це терміново», – підкреслив політик.

«Це імітація боротьби. А ось, що не імітація, це те, що сьогодні Зеленський руками своєї фракції, руками керівництва Верховної Ради зруйнував парламентаризм в Україні. Бо відсьогодні, якщо вам не подобається думка будь-якого парламентаря, вони можуть заткнути йому рота. Просто не давати слова. І «Європейська Солідарність» протестувала проти одного, проти процедури. При чому, дійсно, були перемовини. Ми пояснювали, що цього робити не можна, що вони реально порушують закони, а це кримінальні справи. Так, ми не сподіваємося, що вони розслідують це зі своїми 100%-ми керівниками правоохоронних органів. Але, земля кругла. І з часом це буде розслідувано, і правоохоронні органи і суспільство дадуть йому свою оцінку», – наголосив народний депутат.