Ірина Геращенко: олігархи при Зеленському набивають собі кишені, а державні підприємства банкрутіють

«Європейська Солідарність» вимагає розглянути в парламенті всі поправки до так званого закону про олігархів. Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко у виступі з трибуни парламенту.

«Вже дурною традицією в цій сесійній залі стало закривати рота опозиції. Хтось робить це через фізичне насильство, а хтось намагається забрати в опозиції право вдосконалити закон. Сьогодні олігархи покращили своє становище, тому що ми 2 роки тому залишили прибутковий «Нафтогаз», «Енергоатом». Сьогодні починаючи від «Укрзалізниці» і закінчуючи «Нафтогазом» і «Енергоатомом» всі підприємства збиткові і тільки олігархи набивають собі кишені», – сказала вона.

«Ми сьогодні хочемо, щоб законопроект, який стосується ключової обіцянки влади «справедливості», розглядався справедливо. Наша фракція подала поправки до цього законопроекту для того, щоб посилити антикорупційну і антимонопольну складову, як в будь-якій демократичній країні борються з олігархами», – додала Геращенко.

«Ми маємо повне право пройтися по кожній поправці і розповісти нашим виборцям і суспільству, як саме має зараз відбуватися ця боротьба, а не відбуватися те, що хочуть влаштувати – зламати через коліно парламент, позбавивши депутатів права вдосконалювати законопроекти, передавши ці права неконституційному органу – РНБО. Цьому підігрують слуги, які живуть по олігархічній програмі 20-30-50, отримуючи конверти від олігархів», – зазначила народна депутатка.

Співголова фракції наголосила, що «Європейська Солідарність» буде захищати демократичні процеси.

«Виборці, ви дали нам мандат захищати ваше право і ми будемо захищати демократію. Вимагаємо йти по процедурі. Проголосували розгляд до кінця питання 5599, ми готові працювати скільки потрібно йдучи по поправкам і вдосконалюючи законопроект, не блокуючи трибуну, але рухатися по регламенту. Це право народного депутата», – резюмувала вона.