«Європейська Солідарність» з трибуни парламенту заявила про злочин з боку монобільшості

Депутати фракції «Європейська Солідарність» наголосили, що монобільшость вчинила злочин під час ухвалення законопроєкту про олігархів. Про це з трибуни парламенту заявила співголова фракції Ірина Геращенко.

«Сьогодні – 16 січня і 26 квітня цього парламенту, коли проголосували диктаторські закони і так звану ратифікацію Чорноморського флоту. Тоді деякі депутати опускали очі, бо їм було соромно. Вони усвідомлювали, як ламають парламентаризм», – наголосила Геращенко.

«У монобільшості були голоси на закон про олігархів разом з групами – 279 голосів. І ніхто не блокував їм трибуну голосувати за закон. Ми боролися за регламент і за процедуру. Це початок кінця. Кінця цього парламенту, тому що ви не опозицію принизили, а самі себе, показавши, що ви лише «зелені кнопочки», для яких все одно що натискати. Головне тиснути так, щоб отримати свій олігархічний конверт і отримати те, що вам скажуть на Банковій», – акцентувала представниця «Європейської Солідарності».

«Ми заявляємо про злочин, тому що сьогодні народним депутатам України Стефанчук і ви всі не дали за вказівкою Банкової захистити наші поправки, наше право представляти інтереси наших виборців», – резюмувала Ірина Геращенко.